Twoje źródło wiedzy

Porady dla młodych profesjonalistów emigrujących za granicę
05-03-23

Na walizkach. Emigranci pokolenia X - Margaret Malewski

Poradnik dla młodych profesjonalistów wyjeżdżających za granicę" autorstwa Margaret Malewski to poradnik dla młodych ludzi, którzy decydują się na przeniesienie swojej kariery za granicę. Autorka, międzynarodowy trener i emigrantka pokolenia X, dzieli się swoimi własnymi doświadczeniami oraz doświadczeniami kolegów, oferując bezcenne porady tym, którzy podejmują wyzwania poza granicami swojego kraju. Książka ta skupia się na trudnościach, jakie niosą ze sobą emigracja i życie w obcym kraju, w tym na utracie ważnych więzi międzyludzkich i poczucia przynależności. Autorka pomaga młodym profesjonalistom przetrwać te trudności i osiągnąć sukces w nowym środowisku, dzięki swojej wiedzy i wskazówkom.

Kup E-book'a

Ta cenna publikacja jest niezbędna dla każdego, kto planuje emigrację lub już się na nią zdecydował, ponieważ pozwala na uniknięcie wielu pułapek i ułatwia adaptację w nowym kraju.

Autor wpisu

Admin

Właściciele e-księgarni Obywatel chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zamówienia oraz wysłuchają Twoich propozycji odnośnie poszerzenia oferty.

Ostatnie wpisy