Twoje źródło wiedzy


O nas

Nasza oferta składa się z różnorodnych tytułów, które są dostępne wyłącznie w formie elektronicznej. Oferujemy zarówno bestsellery, jak i pozycje dla osób o bardziej wyszukanych gustach. Nasz asortyment jest ciągle poszerzany, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających czytelników.

E-księgarnia "Obywatel" to nie tylko miejsce, gdzie można nabyć ciekawe i wartościowe e-booki. Staramy się też tworzyć dla naszych klientów dodatkowe korzyści i udogodnienia. Dlatego oferujemy między innymi możliwość przeczytania fragmentów e-booków przed zakupem, a także regularne promocje i rabaty dla stałych klientów.

Cenimy sobie bliski kontakt z naszymi czytelnikami i staramy się udzielać profesjonalnej pomocy i wsparcia w doborze odpowiednich e-booków. Nasi pracownicy to wykształceni i doświadczeni specjaliści, którzy zawsze chętnie doradzą i pomogą w znalezieniu najlepszych pozycji. Dbamy o to, aby nasza e-księgarnia była miejscem przyjaznym i przyjemnym dla naszych klientów. Dlatego stawiamy na estetykę i wysoką jakość obsługi.